top of page

 Коли ви почуваєтеся перевантажено або перебуваєте під впливом сильного стресу, складно концентруватися та і взагалі розуміти, що відбувається навколо. Світ здається туманним, а про розслаблення навіть не йдеться. Високий рівень стресу буквально виснажує організм. І навіть якщо ви лише трохи тривожитеся, а проблеми мінімальні, здатність до розслаблення так само ускладнюється.

 Проте, не все втрачено! Є вправи, які допоможуть вам заспокоїтися та позбутися негативних наслідків, що супроводжують як маленький, так і великий стреси. Використання цих практик допоможе збалансувати ваше тіло та розум.

У новому матеріалі ми розберемося:

 як усвідомити себе в моменті;

 як підтримати себе перед важливою зустріччю / серйозною розмовою просто обійнявши;

 у чому особливість правильного виконання практики “заземлення”;

 як скласти навʼязливі думки “в коробку”;

 як отримати владу та керувати своїм гнівом.

 

_________

Матеріал є частиною проєкту “Strategic Media Support Program”. Його реалізує Львівський медіафорум за підтримки NED.

 

https://cutt.ly/gwWTCMSm

32.png
32.png
32.png
32.png
32.png
32.png
32.png

 Якщо тобі 12 чи 15 років, коли все життя попереду, є купа можливостей для знайомств, навчання та хобі, здавалося б, про яку самотність може йти мова? Та насправді діти зараз, зокрема підліткового віку, часто нарікають, що почуваються покинутими й одинокими.

 

 Фахівці “The British Psychological society” дослідили, що через пандемію COVID-19 і зменшення соціальних контактів у Великобританії, Іспанії, Бельгії та Італії зросло відчуття самотності в дітей та молоді. Орієнтовно 80 % опитаних почуваються самотніми іноді, а від 3 % до 22 % вказують на постійну самотність.

 

 Діти в Україні – не виняток. Майже водночас із пандемією вони опинилися в країні, де розпочалася повномасштабна війна. Це ще більше загострило відчуття самотності. Чимало шкіл і далі працює онлайн, деякі діти не бачилися наживо місяцями, а то й роками. Соціальна ізоляція між ними зростає, і, відповідно, почуття самотності та втрати зв’язків із друзями посилюється.

 

У новому матеріалі читайте:

 що таке самотність;

 як її переживають підлітки;

 як війна загострила відчуття самотності;

 чи є самотність проявом ПТСР;

 до яких наслідків може призвести дитяча одинокість.

 

_________

Матеріал є частиною проєкту “Strategic Media Support Program”. Його реалізує Львівський медіафорум за підтримки NED.

 

https://cutt.ly/EwmsMSRt

Монограм

32.png
32.png
32.png
32.png
32.png
32.png
32.png
32.png
image.png
bottom of page